Konferencja "Wołkow with friends" już w weekend

Konferencja "Wołkow with friends" już w weekend

Szymon Gagatek

marzec 23. 2022

Już w trakcie najbliższego weekendu w Warszawie odbędzie się 2-dniowa konferencja "Wołkow with friends" z udziałem trenera Pawła Wołkowa i dr Łukasza Trzaskomy.

W programie konferencji znalazło się kilka interesujących tematów. Całe wydarzenie rozpocznie się w sobotę o 10:00 wykładem, na którym omówione zostanie tworzenie planu treningowego - na przykładzie przygotowań Ksawerego Masiuka do mistrzostw Europy.

Następnie uczestnicy wysłuchają prelekcji Siła i Moc (jak to rozumieć, trenować oraz w jakim wieku najlepiej zacząć), Technika (technika pływania w stylu grzbietowym, przykładowe ćwiczenia oraz na co zwracać uwagę) i Siłownia (prawidłowy dobór ćwiczeń w treningu siłowym).

Z kolei w niedziele poruszone zostaną tematy dotyczące techniki pływania w kraulu na piersiach, kształtowania mocy i monitorowania treningu siłowego oraz treningu pojemności i mocy.

Każdy dzień zakończy rozmowa z prelegentami, w której uczestnicy konferencji będą mogli zadawać pytania i czynnie brać udział w dyskusji.

Stronę wydarzenia znajdziecie TUTAJ. Serdecznie zapraszamy!